Profesjonalne akcesoria do pizzy Gi.metal

Profesjonalne akcesoria do pieczenia pizzy - prosto z Włoch!

Rozwiń
Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Cena
od do

Profesjonalne noże do pizzy, blachy do pieczenia pizzy, wózki i wiele innych. Gi.Metal od ponad 30 lat projektuje i produkuje profesjonalne akcesoria dla pizzerii i wózki dla sektora gastronomicznego: wszystko gotowe do dostawy dla ponad 2000 dystrybutorów rozsianych po całym świecie!

Gi.Metal to włoska firma z siedzibą w Montale w prowincji Pistoia, posiadająca dwa oddziały zagraniczne: jeden w Stanach Zjednoczonych w Chicago, a drugi w Brazylii w Kurytybie. Misją firmy jest współpraca z profesjonalnymi i nieprofesjonalnymi pizzerami, zrozumienie ich potrzeb, problemów związanych ze sposobem pracy oraz wypracowanie rozwiązań, aby mogli pracować wydajniej, szybciej i wydajniej.

Co produkuje GI.METAL?

Gi.Metal produkuje ponad 800 referencji dla pizzerii i sektora gastronomicznego. Produkty 100% Made in Italy są synonimem jakości, funkcjonalności i piękna. W szczególności Gi.Metal oferuje: noże do pizzy, tace do pizzy, peelingi, kółka, szpatułki, krajalnice i blachy, a także wózki do obsługi jadalni i profesjonalnego gotowania. Techniki produkcji i użyte materiały są stale testowane i aktualizowane w celu uzyskania najwyższej funkcjonalności, komfortu, wytrzymałości i bezpieczeństwa, czego dowodem jest certyfikat jakości ISO 9001:2008 uzyskany przez TÜV Italy.

Filozofią Gi.Metal jest współpraca z profesjonalnymi szefami pizzy, ale także z tymi wszystkimi, którzy kochają pizzę i sprawiają, że pasją jest rozumienie potrzeb, tworzenie rozwiązań, realizacja i dystrybucja ich na całym świecie. Działaniami i zachowaniem firmy kierują się trzy wartości: jakość, pasja i innowacyjność. Ciągłe poszukiwanie innowacyjnych materiałów, dbałość i inwestowanie środków w osiąganie coraz bardziej wyrafinowanych i starannie zaprojektowanych prac, pozwalają na stopniowe i ciągłe doskonalenie produktów, osiągając doskonałość, z której firma jest dumna.

NEWSLETTER
@