Akcesoria do baru

Do Twojego domowego barku wybraliśmy najlepsze akcesoria, które ułatwią Ci przygotowanie i serwowanie alkoholi. Szkło kryształowe, stal nierdzewna to podstawowe materiały, które nie ulegają zużyciu, wyglądają zawsze tak samo jak w dniu zakupu. Zainwestuje w najlepsze akcesoria barowe.

Rozwiń

Profesjonalne akcesoria barowe

Szeroki wybór elementów będących doskonałym wyposażeniem każdego domowego baru. Znaleźć tu można rozmaite akcesoria barowe, w które powinien być wyposażony bar, karafki, kieliszki, korki do butelek, otwieracze, pojemniki do chłodzenia, stojaki na wino szklanki itd. Znajdzie tu wyposażenie baru dla siebie zarówno osoba pragnąca wyposażyć domowy barek, jak i profesjonalny barman. W ofercie znajduje się profesjonalne wyposażenie baru, sprzęt służący do przygotowywania alkoholu do podania. Wszystkie dostępne produkty są wygodne i funkcjonalne, a przy tym stanowią piękną ozdobę baru.

Bar nie tylko w lokalu – akcesoria dla amatora i dla profesjonalisty

Akcesoria barmańskie wcale nie są przeznaczone wyłącznie dla lokali z drinkami i eleganckich restauracji. Wiele z tego typu przedmiotów warto mieć w swoim domu, jak chociażby akcesoria do wina czy różnego rodzaju kieliszki i szklanki do drinków. Są takie, których potrzebuje nie tylko koneser, ale i w przeciętnej kuchennej szafce okażą się niezbędne.

Wyposażenie domowego barku – jakich akcesoriów nie może zabraknąć?

Każdy z nas od czasu do czasu przyjmuje gości. Dom bywa miejscem świętowania, romantycznych wieczorów, a czasem świadkiem wyjątkowo przyjemnych chwil relaksu, kiedy dobrze jest po prostu usiąść ze szklaneczką trunku w ulubionym fotelu czy na tarasie. Są więc takie akcesoria barowe, które są niezbędnym wyposażeniem kuchni i jadalni w mieszkaniu. Nie może zabraknąć otwieracza oraz korkociągu. Jeśli chętnie sięgamy po wino, to przydadzą się również stopery i korki do butelek, które zapobiegną wietrzeniu aromatycznego trunku, jak również dekantery do wina czerwonego. Warto zaopatrzyć się również w stojaki do wina – chyba że mamy całą piwniczkę, większość z nas jednak trzyma w domu po kilka butelek otrzymanych w prezencie lub przywiezionych w podróży. Barek w domu powinien zawierać również kieliszki do wznoszenia toastów czy też do likieru, szklanki do piwa oraz do drinków. Przydatnym gadżetem są znaczniki do drinków, dzięki którym podczas imprezy nikt nie pomyli szklanek.

Akcesoria barowe dla zaawansowanych

Wyższym stopniem wtajemniczenia są profesjonalne akcesoria barmańskie. Przeznaczone są do różnego typu lokali, ale i w domu warto je mieć, jeżeli lubimy zaskakiwać gości pomysłami na koktajle, umiejętnościami lub znajomością sposobów podawania. Każdy bar z drinkami musi być wyposażony w shakery, dozowniki do alkoholi i miarki, ubijaki, mieszadła, pojemniki na lód oraz kruszarkę. Świetnym dopełnieniem takiego wyposażenia są eleganckie podkładki pod szklanki oraz popielniczki barowe. A kilkuczęściowy profesjonalny zestaw barowy to pomysł nie tylko na wyposażenie lokalu, ale i na prezent dla amatora sztuki barmańskiej do domu.

Zwiesel 1872
ZACK
Blomus
Schott Zwiesel
Lekue
WMF
NEWSLETTER
@