Parasole Smati Paris

Parasole smati prosto z Francji! Smati wyróżnia bardzo wysoka jakość wykonania oraz niewygórowana cena. Wszystkie parasolki mają solidny szkielet wykonany z włókna szklanego lub węglowego, co powoduje, że są bardzo mocne i jednocześnie elastyczne, a więc wiatroodporne. Poza funkcjonalnością, parasole Smati charakteryzują się eleganckim wyglądem z nutą francuskiego stylu.

Rozwiń
Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Cena
od do

Parasole Smati Paris

Marka Smati powstała w Paryżu i jest specjalistą w dziecienie projektowania, produkcji i sprzedaży parasoli od 2008 roku. W ofercie znajduje się ponad 200 modeli, które są rozpoznawalne na całym świecie. Smati wykorzystuje całą swoją wiedzę, aby opracowywać coraz bardziej oryginalne i innowacyjne produkty: zaprojektowała ponad 40 rozwiązań, a także nową technologię konstrukcji parasoli. Od pomysłu do realizacji - największą uwagę przywiązuje się do wszystkich parasoli. Dzięki zespołom francuskich projektantów ten niezbędny i bardzo symboliczny dodatek do odzieży jest ciągle odnawiany.

Dla Smati parasol pozostaje zawodem swojego życia. Uwielbiamy parasole i wierzymy w ten przedmiot, który wydaje się zwyczajny, ale ujawnia i przekazuje wszystkie wartości marki: wymagania, innowacje i pasję. To właśnie miłość do produktu i zawodu sprawia, że ​​jest to wyjątkowa marka.

Smati ciągle zadaje sobie pytania, stara się przekraczać własne granice i wykorzystuje każdy postęp, aby osiągnąć perfekcję. Jest to filozofia podzielana przez cały zespół. Zawsze uważny, gotowy do wymiany pomysłów i dzielenia się doświadczeniami, Smati spełni wszystkie wymagania dotyczące stylu i użytkowania, zachowując przy tym najlepszy stosunek jakości do ceny.

Składane parasolki do torebek Smati®

Małe, składane parasole Smati® są ergonomiczne, kompaktowe i nie ważą zbyt wiele. Parasol wyjątkowej jakości to tylko od Smati®. Parasole są odpowiednie zarówno na wiatr, jak i na pogodę, ponieważ są także odporne na wiatr. Otwierają się bardzo łatwo. Wystarczy jedno naciśnięcie przycisku automatycznego, a parasol się rozłoży. Parasol można zapakować w dołączoną kaburę, aby nie napełniał się za bardzo, dzięki czemu można go bardzo łatwo nosić ze sobą. Parasole są dostępne w kolorze czarnym z detalami w wielu świeżych kolorach.

Wiatroodporny męski parasol!

Parasol męski wyjątkowej jakości francuskiej marki Smati®. Ten doskonały parasol jest odpowiedni zarówno na wiatr, jak i na pogodę, ponieważ jest wiatroodporny. Dzięki inteligentnej funkcji otwierania i zamykania parasol jest łatwy w obsłudze, a dobry chwyt trzymasz pewnie w dłoni. Mały pasek utrzymuje materiał w miejscu, gdy parasol jest zamknięty. Dzięki temu parasolowi z pewnością uśmiechniesz się na ustach, nawet w najbardziej mokre dni deszczowe.

NEWSLETTER
@