Nowoczesne oświetlenie zewnętrzne

Oświetl swoją przestrzeń zewnętrzną przed budynkiem, na tarasie, w ogrodzie. Po co kończyć dzień, gdy słońce zachodzi? Wydłuż dzień, tworząc cudowne wrażenie światła na zewnątrz swojego domu. Kupuj różnorodne opcje oświetlenia zewnętrznego, w tym lampy wiszące, kinkiety ścienne, oświetlenie krajobrazu - latarnie ogrodowe i wiele innych.

Rozwiń

Oświetlenie na zewnątrz budynku

Kategoria produktów, w której znajdziesz lampy dostosowane do oświetlenia budynku na zewnątrz. Świetnie sprawdzą się zarówno przed budynkiem oświetlając ścieżki i podjazdy jak i w ogrodzie, w garażu lub na tarasie. W zależności od indywidualnych potrzeb masz do wyboru oświetlenie zewnętrzne: kinkiety zewnętrzne, latarnie ogrodowe, reflektory zewnętrzne, lampy wiszące zewnętrzne czy praktyczne oświetleniowe słupki ogrodowe.

Każdy model został zaprojektowany w taki sposób, aby cechował się odpornością na niekorzystne czynniki atmosferyczne. Dzięki temu, nasze oświetlenie przed dom, przez wiele lat zachwycają atrakcyjną estetyką, niezależnie od warunków pogodowych. Wybrane modele mogą okazać się wspaniałą dekoracją ogrodu, ponieważ wprowadzą do niego odrobinę nowoczesnego designu.

Warto zwrócić uwagę na lampy utrzymane w klasycznej stylistyce, które z łatwością można dopasować do własnej przestrzeni czy to tarasu czy działki. Wśród bardziej uniwersalnych propozycji można wyróżnić modele o czarnej obudowie, często zachwycające eleganckim designem. Jednocześnie wszystkie nasze lampy są bardzo praktyczne i stanowią optymalne źródła oświetlenia.

Dlaczego używac oświetlenie zewnętrzne?

Instalacja nowoczesnego oświetlenia zewnętrznego jest jednym z najłatwiejszych sposobów na tchnięcie nowego życia w przestrzenie na świeżym powietrzu. Współczesne oprawy zewnętrzne doskonale prezentują się na patio, w przejściach pomiędzy budynkami, na zewnętrznych klatkach schodowych i ścieżkach oraz w innych przestrzeniach zewnętrznych, które mogą korzystać z dodatkowego oświetlenia.

Oświetlenie zewnętrzne przenosi projektowanie przestrzeni zewnętrznych na wyższy poziom. Od funkcjonalnego oświetlenia do podkreślenia obszarów o dużym natężeniu ruchu, po oświetlenie dekoracyjne z naciskiem na wzornictwo, oświetlenie zewnętrzne uosabia wszechstronność. Kolejną, wielką zaletą oświetlenia zewnętrznego jest wszechstronność. W przypadku oświetlenia patio można zainstalować zewnętrzny wentylator sufitowy / kombinację oświetlenia, aby regulować temperaturę i jednocześnie zapewniać oświetlenie otoczenia. Eksperymentowanie z różnymi rodzajami świateł z tej samej kolekcji może przyczynić się do spójnego wyglądu obszarów zewnętrznych.

Gdzie najlepsze zastosować oświetlenie zewnętrzne?

Nie ma ograniczeń co do sposobów korzystania z zewnętrznych opraw oświetleniowych. W zależności od lokalizacji, niektóre opcje oświetlenia będą działać lepiej niż inne w przestrzeniach zewnętrznych. Jeśli chcesz oświetlić ścieżkę lub ogród, światła stopniowe działają dobrze. Światła te wyglądają najlepiej, gdy są kupowane w wielokrotnościach rozmieszczonych w równych odstępach. Zewnętrzne żyrandole są idealnym rozwiązaniem dla dużych tarasów i altanek, i dodają elegancji podczas posiłków na świeżym powietrzu. Te oprawy są najlepsze w połączeniu z funkcją czasowego ściemniania lub zintegrowanym panelem słonecznym, który automatycznie dostosowuje poziom światła przez cały dzień.

Projekty oświetlenia zewnętrznego, które pokochasz

Dajemy Ci dostęp do absolutnie najlepszych opcji oświetlenia zewnętrznego, a wybór obejmuje: od eleganckich zawieszek do praktycznych podtynków. Kinkiety zewnętrzne to kolejna, popularna opcja oświetlenia zewnętrznego, która oferuje styl, funkcjonalność i trwałość. Innowacyjne opcje oświetlenia zewnętrznego, które dodaje odrobiny fantazji funkcjom wodnym na zewnątrz. Oferujemy także wyrafinowane oświetlenie zewnętrzne LED, które dodaje stylu istniejącemu krajobrazowi i dekoracjom zewnętrznym. W przypadku świateł, które nadają się do użytku na zewnątrz, zachowując stylowy wygląd, należy zwrócić uwagę na oprawy MW-Light, które obejmują całą gamę lamp wiszących, latarni i kinkietów. Aby uzyskać jak najlepsze oświetlenie krajobrazu wokół domu, oferujemy szereg wspaniałych kinkietów ściennych, świateł stopniowych i słupków świetlnych.

Jak wybrać najlepsze oświetlenie zewnętrzne: rozmiary, style

Wybierając urządzenia na zewnątrz, warto rozważyć rozmiar, styl i ocenę ochrony IP dla światła, które masz na myśli. Rozpocznij wyszukiwanie idealnych urządzeń zewnętrznych w tych prostych krokach.

Gdzie umieścić oświetlenie zewnętrzne?

Rozpocznij wyszukiwanie oświetlenia zewnętrznego, decydując, gdzie dokładnie je potrzebujesz. Gdzie są ciemne obszary przedniej werandy, podwórka lub podjazdu? Potrzebujesz pary kinkietów ściennych po bokach drzwi garażowych? A co z niskoprofilowym uchwytem na ganek frontowy? A może chcesz zabrać oświetlenie z ganku na patio? Zrób inwentaryzację potrzebnych rodzajów oświetlenia i upewnij się, że uprości Ci to wyszukiwanie.

Jak wybrać najlepsze rozmiary oświetlenia zewnętrznego?

Tak jak przy wyborze dowolnego stylu oświetlenia, znalezienie właściwego rozmiaru ma ogromne znaczenie. Gdy już zdecydujesz, gdzie dokładnie umieścisz nowe światła, wyjmij taśmę pomiarową, długopis i kartkę papieru. Będziesz chciał mieć na uwadze wymiary takie jak wysokość, średnica, długość i zawieszenie. Bez względu na to, czy potrzebujesz kinkiety, żyrandola, czy lampy sufitowej, kluczem jest uzyskanie odpowiedniego rozmiaru.

Wybór kolorów i wykończeń

Podczas, gdy wybrany kolor światła zależy od osobistej estetyki, tego rodzaju urządzenia są szczególnie osobliwe, jeśli chodzi o pewne wykończenia. Na przykład, jeśli mieszkasz w nadmorskim obszarze chłodnym, będziesz chciał zwrócić uwagę na wykończenia morskie, aby światło było dobrze chronione w obszarach o dużej wilgotności. Znajdziesz tu również kilka metalicznych wykończeń i kolorów, które można włączyć do oświetlenia zewnętrznego.

Co oznacza parametr ochrona IP?

Mówiąc najprościej, ocena IP wskazuje, jak mokra może być oprawa oświetleniowa, a jeśli chodzi o oświetlenie zewnętrzne, jest to bardzo ważne. Nowoczesne oprawy oświetleniowe na zewnątrz będą wymienione jako IP44, co oznacza, że ​​mogą być narażone na wilgoć, a IP65 oznacza, że ​​mogą być narażone na działanie wody. W przypadku zewnętrznych opraw oświetleniowych IP65 możesz spryskać wężem ogrodowym za każdym razem, kiedy trzeba je wyczyścić. Łatwo, prawda? Dla każdego oświetlenia zewnętrznego, które myślisz o zakupie, po prostu sprawdź ochronę IP.

Pamiętając w tych kilku krokach podczas planowania oświetlenia zewnętrznego, upewnisz się, że wybierzesz odpowiednie urządzenia do swojego otoczenia.

Spójrz jeszcze na wybór świateł werandowych, aby zapewnić gościom domu ciepłe i bezpieczne powitanie. W przypadku wiszących świateł na zewnątrz zastanów się, gdzie zostaną umieszczone. Podobnie, w przypadku kinkietów zewnętrznych, zmierz otaczającą przestrzeń, aby określić odpowiedni rozmiar urządzenia. A jeśli instalujesz oświetlenie ścieżek, zmierz całkowitą długość ścieżki, aby zdecydować, ile śródeł światła potrzebujesz, aby osiągnąć pożądany wygląd.

NEWSLETTER
@