Zegary sterowane radiowo

Rozwiń
Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Cena
od do

Zegary radiowe

Osoby poszukujące niezawodnych zegarów ściennych, koniecznie powinny zwrócić uwagę na propozycje sterowane za pomocą fal radiowych. Dzięki zegarom radiowym już nigdy nie będziemy musieli martwić się koniecznością zmiany czasu na letni czy zimowy – wszystko będzie odbywać się automatycznie.

Zegary ścienne sterowane radiowo same zmieniają czas z letniego na zimowy

Nowoczesne zegary sterowane radiowo są dostępne zarówno w nowoczesnym designie, jak zegary ścienne retro. Te gustowne czasomierze wspaniale sprawdzą się w każdym wnętrzu, gdzie staną się jego elegancką wizytówką. Amatorzy luksusowych sprzętów na pewno zwrócą uwagę na zegary ścienne sterowane radiowo z wahadłem, wykonane na bazie szkła, lustra i drewna. Jeśli ktoś preferuje modele o idealnie okrągłym kształcie, może wybrać dla siebie czasomierze z obudową ze stali nierdzewnej.

Dostępne modele zegarów różnią się także cyferblatem. W wielu zegarach oznaczenia godzinowe są bardzo minimalistyczne, a w innych bardziej tradycyjne – z wykorzystaniem arabskich lub rzymskich systemów. Sterowanie za pomocą radia jest najlepszym sposobem na dokładne odmierzanie czasu.

NEWSLETTER
@