Podstawki pod gorące naczynia

Chcesz uchronić swoją kuchnię przed zniszczeniem i zachować pełne bezpieczeństwo? W naszym sklepie internetowym proponujemy wyjątkowo funkcjonalne i piękne podkładki pod gorące naczynia. Z pewnością znajdziesz swój ulubiony model spośród wielu modnych rozwiązań!

Rozwiń
Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Cena
od do

Podstawki pod gorące naczynia

Kiedy wyjmujemy coś z piekarnika, albo zdejmujemy z kuchenki gorące danie, wiele z nas popełnia błąd, stawiając gorące naczynie bezpośrednio na blat kuchenny czy stół jadalniany. Skutkiem postawienia gorącej blachy lub garnka na powierzchni, która nie jest do tego przystosowana, może być utworzenie nieestetycznego, szpecącego znaku w postaci przypalenia. Aby tego uniknąć wystarczy użyć podstawki pod gorące naczynia. Podkładki pod naczynia są produkowane ze specjalnych, odpornych na wysoką temperaturę materiałów i do tego mają bardzo ciekawe formy, a więc mogą być też ozdobą naszej kuchni.

Szklana podstawka do kuchni

Podstawka pod gorące naczynia niektórym kojarzy się ze staromodnymi, nieatrakcyjnymi gadżetami, które nie odnajdą się w stylowej aranżacji kuchni, dopracowanej w najmniejszym szczególne. Nic bardziej mylnego. Obecnie te praktyczne akcesoria oferowane są w niezwykle nowoczesnych formach, w różnych kształtach i wzorach - począwszy od minimalistycznych, przez designerskie tace bambusowo-silikonowe, aż po kolorowe w wesołe grafiki. W ostatnim czasie bardzo popularne stały się akcesoria kuchenne silikonowe, w tym także podkładki. Podkładka pod gorące naczynia wykonana z silikonu jest niedroga, doskonale spełnia swoje zadanie, a dzięki elastycznym właściwościom materiału, można ją wygodnie schować, tak by zawsze była pod ręką. Podstawka w formie tacki z silikonu może też służyć jako chwytak, używany zamiast tradycyjnej rękawicy kuchennej, podczas przenoszenia nagrzanej blachy z piekarnika.

NEWSLETTER
@