Oświetlenie zewnętrzne Maytoni Outdoor

Rozwiń
Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Cena
od do

Oświetlenie zewnętrzne Maytoni Outdoor

Kolekcja Outdoor stworzona przez niemiecką firmę Maytoni to lampy zewnętrzne, pozwalające oświetlić wejścia do budynków i stworzyć niepowtarzalną atmosferę w ogrodzie i parku, na ulicy czy skwerze. Podobnie jak inne produkty marki Maytoni, oświetlenie zewnętrzne Outdoor to wykonane z ogromną starannością i dbałością o najdrobniejsze szczegóły propozycje dla klientów poszukujących połączenia wyjątkowej estetyki z funkcjonalnością.

Lampy oświetlające budynki w kolekcji Outdoor

Oświetlenie zewnętrzne marki Maytoni sprawdzi się nie tylko przy budynkach ogólnodostępnych, jak restauracje, hotele czy kluby, ale także domach prywatnych. W kolekcji Outdoor znajdują się m.in. stylowe kinkiety ścienne wykonane z odpornych na korozję oraz zmienne temperatury ram metalowych z lekkimi obudowami z akrylu lub szkła. Wielbicielom stylu minimalistycznego może spodobać się utrzymany w czerni kinkiet Madison Avenue, Freedom z obudową wykonaną z poliwęglanu lub lampy Beekman z lekkimi korpusami wykonanymi z matowego szkła. Klienci poszukujący oryginalnych rozwiązań oświetlenia budynku mogą zdecydować się na kinkiet Gansevoort z ciekawą formą kulistej obudowy, rozpraszającą światło na cztery strony czy Greenwich z subtelną, falistą ścianką, kierującą strumienie światła w górę i w dół.

Lampy do parków i ogrodów w kolekcji Outdoor

Wiszące lub stojące – umiejętnie dobrane oświetlenie do ogrodu, na ulicy czy w parkach jest nieodłącznym elementem kreującym wyjątkową atmosferę tych miejsc. Marka Maytoni w kolekcji Outdoor proponuje niezwykle efektowne lampy ogrodowe, w których umiejętnie połączone zostały współczesne możliwości technologiczne i produkcyjne z urodą klasycznego designu. Lampy z serii Magnificent Mile, La Rambla, Rua Augusta, Oxford czy Grand Canale mają stylowe abażury wykonane ze szkła i misternie rzeźbione, metalowe ramy odporne na zróżnicowane warunki atmosferyczne. Powłoki ram utrzymane w klasycznych kolorach czerni, brązu czy złota dodają im jednocześnie urody i wydłużają możliwość bezproblemowego użytkowania na zewnątrz.

NEWSLETTER
@