Minutniki kuchenne i klepsydry

Rozwiń
Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Cena
od do

Minutniki do kuchni

Ugotowanie jajka w odpowiedni sposób to dla niektórych nie lada sztuka. Wiele osób preferuje jajka na miękko, albo całkiem na twardo, a jeszcze inni lubią jeść jajka ugotowane “pół na pół”. Minutniki ułatwiają perfekcyjne przygotowanie ulubionego elementu śniadania, ale wykorzystywane są też do parzenia herbaty zgodnie ze wskazaniami dla konkretnego gatunku, jak również stosuje się je do przyrządzania bardziej skomplikowanych dań. Timer kuchenny precyzyjnie odmierzy czas - z dokładnością od jednej minuty do nawet godziny.

A może klepsydry? Wybierz swój ulubiony gadżet!

Minutniki do kuchni mogą mieć rozmaite formy. Najbardziej znany model to minutnik kuchenny działający za pomocą mechanizmu sprężynowego. Aby odmierzyć czas, wystarczy przekręcić minutnik zgodnie ze wskazówkami na podziałce, a następnie pokrętło będzie wracało na swoją początkową pozycję, sygnalizując o upływie czasu. W tej kategorii ogromną popularnością cieszą się tradycyjne minutniki w kształcie jajka, lecz w naszym sklepie internetowym dostępne są też sympatycznie wyglądające timery w kształcie koguta, krówki, albo z wizerunkiem szefa kuchni. Poprzez swój wyjątkowy design dodają kuchni przytulnego, swojskiego uroku. Z kolei miłośnikom nowoczesnych gadżetów przypadnie do gustu minutnik do kuchni wyposażony w elektroniczny wyświetlacz, dzięki któremu można zawsze bardzo precyzyjnie określić czas. Równie interesującą propozycją są minutniki z magnetyczną podstawą, która pozwala na umieszczenie tego przedmiotu w wygodnym miejscu, na przykład na lodówce. Ci, którzy szukają stylowych dodatków do swojej kuchni, z pewnością zainteresują się minutnikami w formie klepsydry - np, Klepsydra 1-godzinna Lala Philippi czy Klepsydra magnetyczna Lala Philippi.

Z szerokiej oferty naszych akcesoriów każdy wybierze dla siebie idealny minutnik. Minutnik to także doskonały prezent dla osoby, która lubi ciekawe i funkcjonalne gadżety kuchenne. Zapraszamy do przeglądania różnorodnych timerów kuchennych.

NEWSLETTER
@