Pucharki i łyżki do lodów

Rozwiń
Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Cena
od do

Pucharki do lodów

Jesteś słodkim łasuchem? Lubisz lody we wszystkich możliwych smakach? Z ogromną przyjemnością przygotowujesz desery dla swoich bliskich, rozpieszczając ich pysznymi dodatkami podkreślającymi smak wanilii, czekolady i maliny? A może sam przyrządzasz lody w swojej domowej manufakturze? Potrzebujesz pucharków do lodów, w których Twoje desery będą się prezentować jeszcze bardziej efektownie. Mogą to być naczynia z grubego szkła o bogatym zdobieniu, klasyczne i uniwersalne ze szkła bezołowiowego lub pucharki do lodów i deserów nowoczesne w ciekawych kolorach, dzięki którym Twój deser zachwyci nie tylko smakiem, lecz także sposobem podania. Wśród Twoich kuchennych gadżetów nie może zabraknąć też łyżki do nakładania lodów, dostępnej w naszym sklepie w wielu wariantach.

Pucharki lodowe i deserowe

Szklane puchary lodowe i deserowe to bardzo praktyczne naczynia, szczególnie jeżeli wyróżniają się nowoczesną i oryginalna formą. Możesz wykorzystać je do zaserwowania zarówno lodowych deserów, kolorowych galaretek czy innych słodkości, jak i sobotniego śniadania. Zaskocz swoje dzieci kaszą manną z sosem malinowym w pomarańczowym pucharku, a męża czy żonę kremem czekoladowym z prażonymi jabłkami w żółtym, designerskim naczyniu.

Jakiej łyżki do lodów potrzebujesz?

Musi być wygodna w użyciu, praktyczna, a także ułatwiać nakładanie lodów. Łyżki do lodów to fantastyczne akcesoria do domu – Twój deser może wyglądać dzięki nim lepiej niż z najlepszej kawiarni. Mamy dla Ciebie łyżkę z opatentowanym mechanizmem, dzięki któremu uformowana gałka bez trudu się od niej odrywa. A jeśli chcesz zaskoczyć swoich znajomych, wybierz łyżkę tworzącą lody o oryginalnym cylindrycznym kształcie. W naszej ofercie dostępne są pucharki deserowe oraz łyżki i łyżeczki do lodów – stwórz własny deserowy zestaw.

NEWSLETTER
@