Serwetniki

Rozwiń
Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Cena
od do

Serwetniki

Odpowiednio dopasowany do stylizacji stołu niewielki detal, odgrywający na nim niezwykle ważną rolę dekoracyjną. Serwetniki coraz częściej traktowane są nie jako praktyczne gadżety, które muszą znaleźć się na każdym stole, szczególnie podczas wizyty gości, ale jako zaskakująca dekoracja w niespotykanej dotąd formie. Serwetniki mogą być ozdobą zarówno elegancką oraz stylową, jak i nieco frywolną, zabawną, przełamującą sztampowy charakter wnętrza. Podążając tym tropem, stworzyliśmy ofertę, w której te dwa skrajne światy przenikają się, łącząc w jedno – nowoczesny, minimalistyczny design.

Serwetniki w klasycznej formie

Przyzwyczajeni do jego standardowej formy, wciąż decydujemy się na serwetniki eksponujące serwetki w znany nam wszystkim sposób. My zrezygnowaliśmy jednak z ich plastikowej wersji, proponując Ci serwetniki stalowe o prostym i jednocześnie oryginalnym kształcie. Akcesoria do domu cechują się one uniwersalnym i ponadczasowym kolorem stali nierdzewnej, która jest jednocześnie niezwykle odporna na uszkodzenia mechaniczne. Serwetniki stalowe świetnie komponują się z nowoczesną zastawą stołową i białymi świecami w szkle. Serwetniki metalowe pasują natomiast do wnętrz modernistycznych, ale równie łatwo wkomponujesz je w klasyczne stylizacje.

Uchwyty na serwetki

Są alternatywą dla typowych serwetników. Nowoczesne rozwiązanie dla osób lubiących oryginalne gadżety. Oferujemy uchwyty na serwetki z podtrzymującymi klipsami. Pomieszczą wiele serwetek, eksponując ich mocny i wyrazisty kolor, delikatny haftowany wzór czy eleganckie złote wykończenie. Zostały wykonane ze stali nierdzewnej i podobnie jak klasyczne serwetniki idealnie współgrają z chromowanymi sztućcami i dużymi talerzami w kolorze czarnym, szarym lub bardziej wyrazistym, np. zielonym czy fioletowym. Sprzyjają tworzeniu eleganckich aranżacji stołów, ale też bardzo dobrze komponują się ze stylizacją klasyczną ze świeżymi kwiatami i pachnącymi świecami.

NEWSLETTER
@