Tablice magnetyczne i magnesy

Zdarza Ci się zapominać o drobnych codziennych sprawach? Tablice magnetyczne to wyjątkowo praktyczny dodatek. Możesz z pomocą magnesów przypinać do nich karteczki z notatkami, lecz również uczynić z nich wspaniałe dekoracje ścienne. Wysoką jakość wykonania magnetycznych tablic docenili nasi Klienci. Wybierz idealną dla siebie tablicę i przekonaj się o jej szerokiej funkcjonalności.

Rozwiń
Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Cena
od do

Tablica na magnesy

Funkcjonalne, nowoczesne, stalowe tablice na magnesy i magnesy na tablice magnetyczne świetnie sprawdzą się w każdym pomieszczeniu biurowym, ale nie tylko. Kolorowe magnesy staną się wspaniałą ozdobą biura, a ponadto pełnić będą pożyteczne funkcje. Zabawne magnesy w kształcie zwierzątek spodobają się również każdemu dziecku, można więc z powodzeniem używać je w domu. Stalowa tablica magnetyczna do kuchni czy biura pozwoli uporządkować plan zajęć w pracy, szkole czy kuchni. Świetnie sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. Można po niej pisać, łatwo się ją czyści.


Tablice magnetyczne wielofunkcyjne

Magnes był jednym z przełomowych wynalazków. Początkowo wykorzystywało się go do produkcji kompasów, a następnie znalazł swoje zastosowanie w branży urządzeń elektrycznych. Na przestrzeni wieków spektrum jego zastosowania znacząco się poszerzyło, obecnie więc korzystamy z niego w życiu codziennym. Tablice magnetyczne stanowiły kiedyś jedynie wyposażenie sal szkolnych, świetnie sprawdzały się np. do prezentacji prac uczniów. Wraz z upływem czasu dostrzeżono w nich ogromny potencjał i wiele możliwości, dlatego też dzisiaj są częstym wyposażeniem biur.
Tablice na magnesy mogą posłużyć Ci np. do komunikacji ze swoim zespołem, uporządkowania planu dnia, tygodnia i miesiąca. Od teraz każdy będzie mógł sprawdzić w ogólnodostępnym harmonogramie, jak dużo jeszcze czasu ma na realizację przydzielonego mu projektu i wykonanie powierzonego zadania. Świetnie sprawdzą się w sali konferencyjnej, np. do prezentacji swoich pomysłów czy też inspiracji w związku z nowym projektem. Można je ponadto wykorzystać jako tablicę wspomnień z pocztówkami i zdjęciami ze spotkań integracyjnych.
Tablica na magnesy na pewno przyda Ci się również w domu, np. do uporządkowania obowiązków domowych wszystkich domowników. W pokoju ucznia będzie miejscem na notatki pomagające mu w codziennej nauce. Fantastycznym pomysłem jest tablica magnetyczna do kuchni na przepisy i porady kulinarne. W naszej ofercie znajdziesz ponadto tablicę wyposażoną dodatkowo w uchwyt na klucze, a więc opcję do przedpokoju i korytarza.


Tablice magnetyczne i magnesy na tablice – nasze propozycje

W naszej ofercie dostępne są uniwersalne tablice magnetyczne, wykonane ze stali nierdzewnej, w dwóch wariantach – matowym i perforowanym. Występują w kilku rozmiarach, dzięki czemu możesz wybrać najlepszą opcję dla siebie. Wszystkie nasze propozycje cechują się uniwersalnym i ponadczasowym designem. Świetnie pasują do wnętrz nowoczesnych, urządzonych w minimalistycznym stylu. Oferujemy również magnesy na tablice w kilku kształtach, rozmiarach i zestawach. Po tablicach można pisać flamastrem, a więc możesz robić szybkie, kolorowe notatki!
Tablica magnetyczna z magnesami to niezbędnik w Twoim biurze, a także praktyczny element wyposażenia kuchni i pobudzający wyobraźnię dodatek do pokoju dziecka!

Sprawdź również inne akcesoria biurowe w naszej ofercie, takie jak wizytowniki, breloki do kluczy czy kosze na śmieci i parasolniki do biura.

NEWSLETTER
@