Butelki na wodę i napoje

Jeżeli dbasz o swoje zdrowie to wiesz, jak istotną rolę dla człowieka pełni właściwe nawodnienie organizmu. Przedstawiamy szeroki wybór butelek i bidonów wykonanych z surowców najwyższej jakości. Wypróbowało je już wielu naszych Klientów o czym świadczą dobre opinie. Dołącz do nich oraz przekonaj się, jak prosto i przyjemnie możesz zadbać o optymalną ilość płynów w diecie.

Rozwiń
Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Cena
od do

Butelki na wodę i na napoje

Uprzyjemnią każdy pobyt poza domem. Są niezwykle praktycznym rozwiązaniem w czasie podróży, wycieczek, czy pobytu w pracy lub w szkole. Część z nich można zabrać na wyprawę rowerową, gdyż łatwo się je przymocowuje do pojazdu. Niektóre wyposażone są we wkład chłodzący, gwarantujący utrzymanie odpowiedniej temperatury. Wszystkie produkty są niezwykle poręczne i niekłopotliwe, zabierają mało miejsca w torbie podróżnej. Dostępne są w różnych kolorach i pojemnościach.

Wybieraj spośród wielu sprawdzonych modeli butelek wykonanych zarówno z tworzyw sztuczny, oczywiście wolnych od BPA, czy innych substancji mogących stanowić dla nas zagrożenie, jak i ze stali nierdzewnej. Wszystkie modele posiadają odpowiednie atesty, aby mogły być używane w połączeniu z wodą czy sokami. Dobra butelka to taka, którą możemy użytkować wiele razy, co sprawia, że jesteśmy ekologiczni i nie zanieczyszczamy środowiska jednorazowymi butelkami PET. Wybierając butelkę dla siebie, każdy ma inne preferencje co do jej wyglądu czy pojemności.

Rodzaje butelek na wodę

W naszej ofercje znajdziesz zarówno butelki przeznaczone dla dzieci, zawierające kolorowe wydruki w postaci sympatycznych postaci z bajek, kwiatów czy zwierząt, jak i proste, butelki dla dorosłych. Jeśli potrzebujesz butelki, aby zabrać ze sobą napój izotoniczny na trening biegowy, fitness czy na siłownię to wybierzesz proste rozwiązanie, najlepiej ze stali, aby nie uległo przypadkowemu uszkodzeniu podczas ćwiczeń. Kluczową rolę w doborze butelki ma też jej ustnik. Mamy zarówno butelki z wysuwaną słomką / rurką, dzięki której nie rozlejemy ani kropli napoju, jak i butelki z zakrętką, dzięki czemu uzyskujemy szybki dostęp do pełnej zawartości, i możemy pić dużymi łykami. Butelka szklana na wodę może nie jest najbezpieczniejsza w użytkowaniu, ale nie wpływa na smak, nawet jeśli w międzyczasie będziesz jej używać do soku z cytrusów.

Pamiętaj jednak, że nawadnianie jest najskuteczniejsze, jeśli dozujemy wodę czy inne napoje powili i małymi porcjami. Najlepsze są wówczas butelki z ustnikiem lub z małą wylewką.

Czy można pić wodę z kranu?

Oczywiście tak! Przedsiębiorstwa wodociągowe dbają o jakość wody, jest ona ciąglę analizowana pod kątem jakości i spełniania norm, ale dla własnego bezpieczeństwa i zapewnienia dodakowej czystości czy smaku, polecamy butelki z filtrem węglowym. Takie rozwiązanie zapewnia nam dodatkową filtrację wody, aby mieć pewność, że jest ona czysta i bezpieczna do picia. Wkłady węglowe można używać przez długi okres czasu, a po 2-3 miesiącach można je wygotować i używać ponownie.

Kup butelkę na wodę i bądź EKO - przestać używać jednorazowe butelki PET.

NEWSLETTER
@