Sposoby płatności

Dla wygody naszych klientów, oferujemy kilka form płatności za produkty oferowane w naszym sklepie.

Przy odbiorze

Zapłacisz kurierowi podczas doręczenia.

Szybki e-przelew z banku

Po przekierowaniu na stronę bezpiecznych płatności wybierz swój bank z listy i postępuj zgodnie z komunikatami pojawiającymi się na stronie. Jest to forma płatności obsługiwana przez Przelewy24.pl. Ten sposób płatności jest szybki i bezpieczny. Cały proces płatności odbywa się z pominięciem naszego sklepu, pomiędzy Twoim urządzeniem a serwisem Przelewy24.pl

Karta płatnicza

Najszybszy sposób płatności z zabezpieczeniem 3D Secure Verified by VISA oraz MasterCard SecureCode. Forma płatności obsługiwana przez cinkciarz.pl oraz PayPal. Ten sposób płatności jest szybki i bezpieczny. Cały proces płatności odbywa się z pominięciem naszego sklepu, pomiędzy Twoim urządzeniem a serwisem Przelewy24.pl lub PayPal.

BLIK

Płać wygodnie i bezpiecznie. Do opłacenia zamówienia BLIKiem należy skorzystać z 6-cyfrowego, jednorazowy kodu, wygenerowanego w aplikacji bankowości mobilnej, z której korzystasz. Dodatkowo, jako Klient potwierdzisz każdą transakcję w aplikacji, widząc jej kwotę oraz nazwę punktu akceptacji. Z płatności za pośrednictwem BLIK możesz skorzystać będąc użytkownikiem smartfona i posiadaczem konta w banku, który obsługuje ten standard płatności.

Tradycyjny przelew bankowy

Zrób tradycyjny przelew na nasze konto. W tytule płatności wpisz numer zamówienia. Na życzenie wystawiamy faktury proforma.

FIDE

ul. Budkiewicza 51

05-091 Ząbki

Nasz numer rachunku w mBanku: 23 1140 2004 0000 3402 3088 8077

PayPal

Opłać zamówienie ze swojego konta PayPal.

Google Pay

Łatwy i szybki sposób płatności umożliwiający transakcję bez konieczności wpisywania danych karty.

W przypadku wyboru płatności z góry, zamówienie zostanie przekazane do realizacji po zaksięgowaniu płatności na naszym koncie lub informacji o dokonaniu płatności, którą otrzymamy z Przelewy24.pl, PayPal lub Google Pay. Zamówienie z płatnością przy odbiorze przekazywane jest do realizacji natychmiast.

NEWSLETTER
@