Maselniczki i pojemniki na masło

Rozwiń
Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Cena
od do

Maselniczki i inne akcesoria do masła

Kto z nas nie lubi dodatku masła do świeżej, chrupiącej bułeczki? Nic nie może równać się ze smakiem prawdziwego, pełnotłustego masła. Masło ma jednak tę wadę, że w niskiej temperaturze szybko twardnieje oraz nieodpowiednio przechowywane w lodówce chłonie zapachy. Aby ułatwić smarowanie pieczywa warto na dłuższą chwilę przed śniadaniem wyjąć masło i trzymać je w temperaturze pokojowej. Do tego przyda się specjalne naczynie na masło, czyli maselniczka, która też gwarantuje przechowywanie zgodnie z warunkami higieny i utrzymanie świeżości na dłużej.

Eleganckie, stalowe naczynia na masło

Śniadanie z estetycznie podanym masłem na stole to prawdziwa przyjemność dla całej rodziny. W ofercie naszego sklepu internetowego dostępne są eleganckie pojemniki na masło. Stylowa maselniczka może stać na blacie kuchennym idealnie wkomponowując się w aranżację, a w porze śniadania można ją postawić na stole. Stalowe podstawki do maselniczek sprawdzą się nie tylko na co dzień, ale także podczas uroczystego, świątecznego śniadania. Dla miłośników tradycyjnego designu mamy też szklane maselniczki Kitchen Craft. Wszystkie maselniczki mają wymiary przystosowane do rozmiarów 250-gramowej kostki masła. Wykonane są z trwałych materiałów, które są właściwie dobrane do przechowywania tego produktu, chroniąc przed skokami temperatur i zapewniając doskonałą konsystencję, w sam raz do smarowania ulubionego pieczywa.

Pojemnik do przechowywania masła polecamy zakupić w komplecie z małym nożem do masła, który ma specjalnie wyprofilowany kształt, ułatwiający skrobanie kostki masła i rozsmarowywanie na pieczywie. W tej kategorii produktów znajdują się również młynki do masła dla tych, którzy nie lubią rano walczyć ze skrobaniem twardej kostki.

Z naszego bloga

> Jak prawidłowo przechowywać masło?

NEWSLETTER
@