Podpórki pod książki

Rozwiń
Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Cena
od do

Podpórki pod książki

To niezawodny gadżet dla każdego mola książkowego! Twoje regały są przepełnione książkami, a na ścianie wieszasz kolejne półki, aby pomieścić ich więcej w swojej domowej biblioteczce? A czy nie przeszkadza Ci to, że przewracają się one przy każdym nieostrożnym ruchu, a czasami nawet bez przyczyny? Potrzebują dobrej podpórki, dzięki której zawsze pozostaną na swoim miejscu, a Twoja koncepcja nie zostanie zaburzona. Podpórki na książki to praktyczne elementy dekoracyjne, w których projektanci świetnie łączą funkcjonalność z estetyką. Na pewno przydadzą się osobom lubiącym czytać, ale też tym, którzy dbają o wygląd wnętrza swojego mieszkania.

Podpórka na książki – mały gadżet w Twoim stylu

Na pewno jest bardzo praktyczna, co potwierdzi każdy, nawet ten, któremu nie jest po drodze z romansami, kryminałami i reportażami. Podstawki pod książki występują obecnie w bardzo szerokiej palecie wzorów. Możesz być zaskoczony, jak bardzo projektanci lubią w tym aspekcie eksperymentować. Zajrzyj do oferty Galeria Limonka i przekonaj się, co dla Ciebie przygotowaliśmy. Najprościej zamontować półki ścienne, i na nich umieścić książki. Jeżeli nie chcesz, aby niespodziewanie spadły na podłogę, połóż je jedna na drugiej. Oferujemy Ci także oryginalne podpórki pod książki, niektóre nieco zabawne, inne bardziej stylowe. Na pewno znajdziesz coś, co będzie pasowało do Twojego charakteru i temperamentu, a także stylu, w jakim urządzone zostało Twoje wnętrze!

Zakładka do książki – idealny partner dla Twojej podstawki

Może być oczywiście papierowa, ale taką ma każdy. Ty bądź oryginalny i wybierz metalową. Bez wątpienia jest trwalsza i posłuży Ci dłużej, szczególnie jeśli często jej używasz! W naszym sklepie czeka m.in. zakładka do książki anioł i zakładka do książki mysz. Sprawdź też inne produkty w tej kategorii. :)

NEWSLETTER
@