Miarki kuchenne

Niezbędne w każdej kuchni i przy przygotowywaniu większości potraw. Wybierz taką miarkę, jaką potrzebujesz. Do odmierzania mąki czy kaszy potrzebna będzie w formie dzbanka, a do szczypty soli czy przypraw z pewnością przyda się zestaw miarek-łyżeczek. Użyte tworzywa wolne od BPA to już światowy standard w produkcji akcesoriów, które mają kontakt z żywnością.

Rozwiń
Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Cena
od do

Miarki kuchenne Tala

38,00 zł
produkt niedostępny

Miarka kuchenna Gourmet WMF 1 Litr

109,00 zł
produkt niedostępny

Niezbędne w kuchni - miarki kuchenne

Gotowanie i pieczenie to piękny proces, który jest uwielbiany przez wielu kulinarnych miłośników.

Każdy z nas, nawet najbardziej nieodnajdujący się w roli kucharza, jest czasem zmuszony do samodzielnego przygotowania posiłku. Nawet jeśli postępujemy zgodnie z wytycznymi konkretnego przepisu kulinarnego, zdarza się, że niemal zawsze mamy ten sam problem. Problemem tym są różne jednostki miar, które dla laika są czarną magią. Warto więc ułatwić sobie codzienne działanie w kuchni i wyposażyć się w miarki kuchenne, które mają wydukowanym na swoim obrzeżu kilka skal i jednostek miary.

Rodzaje miarek kuchennych

To właśnie takie akcesoria do mierzenia sprawią, że będziemy działać zdecydowanie pewniej i szybciej. W naszej ofercie odnajdziesz miarki plastikowe oraz szklane dzbanki z miarką. W ofercie znajdziesz także zestawy miarek kuchennych. Dostępne są zarówno niewielkie miarki, jak i większe np. miarki do mąki, w postaci dużych pojemników lub misek. Mamy również miarki z suwakiem, dzięki którym lepiej odmierzysz niezbędną ilość produktu. Są również miarki do spaghetti oraz lejki kuchenne. Każda z tych miarek stanie się Twoim ulubionym gadżetem kuchennym.

NEWSLETTER
@