Suszarki i wirówki do sałaty

Rozwiń
Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Cena
od do

Suszarki do sałaty

Nie trzeba uważać się za wielkiego konesera, aby wiedzieć, że na smak całej potrawy niebagatelny wpływ ma przygotowanie jej składników. Na przykład nieodsączone po umyciu liście sałaty czy innego warzywa mogą sprawić, że sałatkowy dressing rozwodni się i straci wyrazistość smaku. Same z nadmiarem wody także nie będą przyjemnie kruche i stracą swój żywy kolor.

Suszarka do sałaty – przydatne urządzenie czy luksus?

Trudno jest odsączyć starannie umytą sałatę posługując się jedynie sitkiem czy durszlakiem. Woda nie będzie spływać z leżących na górze listków, te na dole zostaną natomiast zgniecione i rozmoczone przez co wyglądać mogą na zwiędłe. Suszarka do sałaty rozwiązuje ten problem. Urządzenie z obrotowym mechanizmem umożliwia dokładne i równomierne pozbycie się wody z umytych liści. Ponadto znacznie skraca czas suszenia – dlatego wirówka do sałaty niezbędna jest w barach sałatkowych i restauracjach, gdzie każda porcja jest świeżo przygotowywana dla klienta.

Praktyczne wirówki do sałaty

Wielofunkcyjne akcesoria kuchenne pozwalają oszczędzić miejsce w szafkach i oznaczają lepiej wydane pieniądze. Suszarka do sałaty po łatwym rozebraniu na części może spełniać funkcję misy do podania sałatki na stół albo zabrania wraz z pokrywką na piknik, oddzielnie wykorzystać można znajdujące się niej sitko.

NEWSLETTER
@