Prowadnice do ostrzenia noży MonoSharp - 2 sztuki

Kod produktu: 463
Marka: Global
Dostępna ilość: 249 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 49,00 zł
ILOŚĆ: -+

Dwie, różnej wielkości prowadnice do ostrzenia noży MinoSharp. Stalowe prowadnice, pomagają utrzymać optymalny kąt ostrzenia noży (10-15o) podczas ostrzenia wysokiej jakości noży kuchennych na kamieniu. Prowadnice są wykonane ze stali nierdzewnej i podklejone tworzywem, aby zminimalizować ryzyko zarysowania klingi. Po każdym użyciu powinno się je dokładnie wyczyścić i wytrzeć do sucha.

Aby uzyskać optymalny kąt ostrzenia noży, należy wybrać odpowiednią prowadnicę i umieścić ją na grzbiecie klingi (nieco bliżej czubka) w taki sposób, aby dolna krawędź prowadnicy była równoległa do krawędzi tnącej.

  • Mniejsza prowadnica: ostrza o długości do 15cm
  • Większa prowadnica: ostrza o długości powyżej 15cm
  • Materiał: stal nierdzewna 18/8
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Prowadnice do ostrzenia noży MonoSharp - 2 sztuki

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Początek produkcji noży kuchennych Global to rok 1985 roku. Od samego początku zdobyły dużą popularność w Japonii, a w Europie zadebiutowały w roku 1988. Podczas premiery na targach Ambiente zaprezentowano 12 modeli noży. W owym czasie nikt nie produkował jeszcze noży wykonanych w całości ze stali nierdzewnej. Firma Yoshikin okazała się w tej dziedzinie pionierem i wkrótce znalazła licznych naśladowców.

NEWSLETTER
@