Stalowy kubek termiczny 500 ml z wewnętrzną powłoką ceramiczną Kyocera Twist Top

Kod produktu: MB-17SSS
Marka: Kyocera
Dostępna ilość: 8 szt.
Wysyłka do 3 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 299,00 zł
ILOŚĆ: -+

Stalowy kubek termiczny 500 ml z wewnętrzną powłoką ceramiczną Kyocera Twist Top. Utrzymuje temperaturę napojów do 6 godzin. Zastosowanie ceramiki sprawia, że stalowe ścianki obudowy kubka, nie wpływają na smak napojów takich jak kawa czy herbata. Zapobiega także zanieczyszczeniu lub korozji, w przeciwieństwie do tradycyjnych kubków, które wykonane są z metalu lub innych materiałów reagujących z tymi tworzywami.

Dzięki podwójnym ściankom, kubek długo utrzymuje zarówno wysoką jak i niską temperaturę przechowywanych napojów. Szczelną zakrętkę można odkręcić jedną ręką. Powłoka ceramiczna całkowicie zapobiega gromadzeniu się zarazków i nie reaguje na smak napojów. Bez metalicznego i gorzkiego smaku z pozostałości herbaty lub kawy.

  • Pojemność: 500 ml
  • Wysokość: 21 cm
  • Średnica: 6,5 cm
  • Materiał: stal nierdzewna, ceramika, tworzywo sztuczne - wolne od BPA, PTFE, PFOA
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Stalowy kubek termiczny 500 ml z wewnętrzną powłoką ceramiczną Kyocera Twist Top

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Kyocera Corporation to jedna z pierwszych firm, która wprowadziła na rynek kuchenne noże ceramiczne i należy do największych producentów tego typu noży na świecie. Legendarna japońska marka opracowuje własne zaawansowane materiały ceramiczne, wytwarzane na bazie dwutlenku cyrkonu (ZrO2) oraz węglika cyrkonu (ZrC) o wysokim stopniu gęstości i czystości.

NEWSLETTER
@