Kosze piknikowe z wyposażeniem

Rozwiń
Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Cena
od do

Tak się dzieje, że co pewien czas do łask powracają przedmioty, które zasługują na miano vintage. Trendy „slow” zachęcające do doceniania każdej chwili i szukania małych zachwytów, mają pewnie całkiem duży udział w tym, że kosze piknikowe to jedne z bardziej pożądanych użytkowych przedmiotów.

Wiklinowy kosz piknikowy – czy jest wygodny?

Najwięcej uroku mają wzorowane na starych wiklinowe kosze piknikowe. Producenci akcesoriów wykorzystują różne sposoby noszenia koszy – rączka lub dodatkowy pasek na ramię – jak też sposoby otwierania. Każdy z nich prezentuje się wspaniale. Jednak czy wiklinowy kosz piknikowy jest wygodny? W środku kryje on gotowe do użycia wyposażenie – talerze, sztućce, plastikowe szklanki lub kieliszki oraz serwetki. Wszystko to zabezpieczone jest paskami oraz kieszonkami, aby pozostało w miejscu bez względu na to, jak kosz będzie przenoszony. Pojemniki z jedzeniem natomiast mają osobną zapinaną komorę, w najpopularniejszych modelach wyłożoną folią aluminiową dla izolacji termicznej.

Składane kosze na piknik – czy warto?

Stylowy kosz piknikowy z wikliny wymaga miejsca na przechowywanie. Osoby, które nim nie dysponują mogą się zdecydować na koszyk składany. Zmieści się na dnie szafy, jest łatwy w transporcie. Dodatkowo posłużyć może też do noszenia zakupów. Składany kosz piknikowy bez wyposażenia warto kupić wtedy, gdy będzie on służył większej liczbie osób na raz.

Z naszego bloga:

> W co spakować się na piknik?

NEWSLETTER
@