Kosze piknikowe z wyposażeniem

Rozwiń
Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Cena
od do

Kosz piknikowy biały Vintage dla 2 osób Cilio Arlo

429,90 zł
Wysyłka gratis
produkt na zamówienie

Tak się dzieje, że co pewien czas do łask powracają przedmioty, które zasługują na miano vintage. Trendy „slow” zachęcające do doceniania każdej chwili i szukania małych zachwytów, mają pewnie całkiem duży udział w tym, że kosze piknikowe to jedne z bardziej pożądanych użytkowych przedmiotów.

Wiklinowy kosz piknikowy – czy jest wygodny?

Najwięcej uroku mają wzorowane na starych wiklinowe kosze piknikowe. Producenci akcesoriów wykorzystują różne sposoby noszenia koszy – rączka lub dodatkowy pasek na ramię – jak też sposoby otwierania. Każdy z nich prezentuje się wspaniale. Jednak czy wiklinowy kosz piknikowy jest wygodny? W środku kryje on gotowe do użycia wyposażenie – talerze, sztućce, plastikowe szklanki lub kieliszki oraz serwetki. Wszystko to zabezpieczone jest paskami oraz kieszonkami, aby pozostało w miejscu bez względu na to, jak kosz będzie przenoszony. Pojemniki z jedzeniem natomiast mają osobną zapinaną komorę, w najpopularniejszych modelach wyłożoną folią aluminiową dla izolacji termicznej.

Składane kosze na piknik – czy warto?

Stylowy kosz piknikowy z wikliny wymaga miejsca na przechowywanie. Osoby, które nim nie dysponują mogą się zdecydować na koszyk składany. Zmieści się na dnie szafy, jest łatwy w transporcie. Dodatkowo posłużyć może też do noszenia zakupów. Składany kosz piknikowy bez wyposażenia warto kupić wtedy, gdy będzie on służył większej liczbie osób na raz.

Z naszego bloga:

> W co spakować się na piknik?

NEWSLETTER
@