Naczynia na piknik

Rozwiń
Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Cena
od do

Termos na piwo Stanley Classic Growler 1,9 Litra

369,00 zł
Wysyłka gratis
produkt niedostępny

Wybierając się na piknik, koniecznie zadbać trzeba o to, aby przygotowane jedzenie dotarło z nami bezpiecznie na miejsce. Potrzebne będzie także coś, w czym je podamy oraz odpowiednie naczynia na napoje, które chcemy ze sobą zabrać.

Naczynia na piknik – czego potrzebujesz?

Praktyczne pojemniki potrzebne będą z całą pewnością na drogę. Dzięki nim dania obiadowe i sałatki nie ubrudzą wnętrza torby ani nie stracą swoich walorów. Ciasta, ciastka i owoce dowieziemy natomiast na miejsce w całości. Naczynia na piknik powinny także umożliwić zjedzenie posiłku na łonie natury wygodnie i ciesząc się pięknymi akcesoriami. Ważną rolę odgrywać będą także naczynia na napoje – kubki, czarki, modne słoiki z uszkiem i zakrętką. Na specjalne okazje potrzebne będą kieliszki. Zawsze możemy też chcieć napić się świeżej i gorącej kawy, a nawet zjeść coś podgrzanego na miejscu.

Z jakich materiałów powinny być naczynia piknikowe?

Myśląc o przedmiotach odpornych na uszkodzenia i jednocześnie lekkich – by łatwo było je przenieść – niekoniecznie musimy mieć na myśli jedynie plastik. Chociaż oczywiście dostępne są naczynia z bezpiecznego tworzywa, nieprzenikającego do żywności. Do gorącej kawy czy innych napojów posłużyć może nierdzewna stal. A szkło na piknik? Wcale nie musi być ono złym pomysłem. Wystarczy odpowiednio zabezpieczyć naczynia na piknik w transporcie. I przestrzegać tego, do jakich temperatur są przeznaczone.

NEWSLETTER
@