Akcesoria piknikowe

Rozwiń
Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Cena
od do

Piknik to jeden z najprzyjemniejszych sposobów spędzania czasu wolnego. Nie wymaga dużych nakładów ani nawet czasu – wystarczy wolne popołudnie i krótka podróż za miasto, a czasem i do parku położonego w jego obrębie.

Co wziąć na piknik?

Odpoczynek na świeżym powietrzu, przewidujący też posiłek w towarzystwie drugiej połówki albo rodziny, wymaga odrobiny przygotowania. Obowiązkowym wyposażeniem jest oczywiście koc, który umożliwi siedzenie wygodnie na trawie. Zastanawiając się, co wciąć na piknik, warto pomyśleć też o ewentualnej zmianie pogody, jak i o tym, dokąd i jak daleko od domu się wybieramy. W lesie możemy jednocześnie pomyśleć o zbieraniu grzybów czy różnych jagód w sezonie. Dobrze mieć też pelerynę od deszczu, gdyby złapał nas nieoczekiwanie.

Koce piknikowe – jakie wybrać?

Dostępne są najróżniejsze koce, maty i ręczniki. Każdy z tych przedmiotów ma swoje przeznaczenie. Koce piknikowe powinny nie tylko cieszyć oko, ale i spełniać praktyczne funkcje. Spodnia warstwa z mocnej folii zapobiegnie przenikanie wilgoci z ziemi czy zebranej na trawie rosy. Dzięki niej będzie nam cieplej i nie pobrudzimy ubrań. Co do kolorów, to warto połączyć ich efektowne zestawienie z ciemnymi odcieniami, na których nie będzie tak szybko widać plam. Akcesoria piknikowe mogą być zarówno praktyczne, jak i równocześnie bardzo stylowe.

Akcesoria grzybiarza

Jeśli wybierasz się na piknik połączony z grzybobraniem to wyjątkowe narzędzia i dodatki z naszego sklepu są stworzone specjalnie dla dla Ciebie. W tej grupie produktów znajdziesz praktyczne rozwiązania, które ułatwią zarówno zbieranie, jak i przygotowywanie tych smacznych leśnych skarbów. Do akcesoriów do grzybów zaliczają się noże do grzybów, szczotki do czyszczenia grzybów i kosze na grzyby. Te narzędzia pomogą Ci w pełni wykorzystać potencjał zebranych grzybów, tworząc wyjątkowe smaki i dania. W związku z tym, zbieranie i gotowanie grzybów stanie się jeszcze bardziej satysfakcjonujące.

NEWSLETTER
@