Talerze głębokie

Talerze głębokie, oraz klasyczne miski, są prawdziwym balsamem dla kulinarnych pasjonatów. To jest to, co nazywam prawdziwym kumplem kuchni! Niezależnie od tego, czy jesteś zwolennikiem zup czy królem sałatek, talerze głębokie są niezbędnym elementem Twojej zastawy stołowej.


Porcelanowe i szkliwione - wyjątkowe, kolorowe i tradycyjne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Rozwiń
Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Cena
od do

Talerze głębokie odgrywają nieocenioną rolę, dostarczając wystarczająco dużo miejsca, aby danie mogło w pełni zaistnieć. W przypadku gęstych zup, smacznych gulaszy, czy bogatych sałatek, talerze głębokie oferują tyle miejsca, ile potrzeba, by danie mogło się w pełni rozwinąć.

Świat talerzy głębokich

Trudno wyobrazić sobie zastawę stołową bez talerzy głębokich, służących do serwowania zupy, ale też spaghetti, owoców morza czy innych potraw z sosami. W naszej ofercie dostępne są talerze głębokie wykonane z porcelany wysokiej jakości o wyjątkowo oryginalnym designie, co pozwala na stworzenie własnej zastawy stołowej, idealnie odpowiadającej indywidualnym upodobaniom. Szczególnie ciekawie prezentują się te z wąskim rantem w odcieniach przypraw i ziół używanych w kuchni: gałki muszkatołowej, cynamonu, kardamonu czy mięty. Można z nich stworzyć kolekcję talerzy głębokich, których jednolita barwa w efektowny sposób podkreśli wygląd serwowanych potraw.

Wielbiciele stylu vintage mogą z kolei wybrać talerze głębokie wykonane z porcelany szkliwionej reaktywnym szkliwem, które nadają im głęboki kolor postarzanej miedzi. To oryginalne połączenie klasycznej kolorystyki z nowoczesnym kształtem. Talerze mają bowiem specjalne zagłębienia na zupę lub makaron oraz bardzo szerokie ranty. Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty talerzy głębokich oraz akcesoriów kuchennych do serwowania posiłków.

Talerze do spagetti: spotkajmy się przy włoskim stole

Talerze do spagetti, czyli spaghetti plates, jak nazwali je Anglo-Sasi, są prawdziwym symbolem włoskiej kuchni. Mówię Ci, te unikalne kawałki ceramicznej radości są tak niezbędne, jak sos pomidorowy do tworzenia idealnego dania makaronowego.

Jak to mówią: "miłość przechodzi przez żołądek", więc nieważne, czy jesteś miłośnikiem kuchni włoskiej, czy ktoś, kto szuka sposobu na uszczęśliwienie swojego serca poprzez smakowite danie, talerze do spagetti to droga do szczęścia.

Talerze do spagetti odgrywają kluczową rolę w serwowaniu tej wyśmienitej potrawy. Są specjalnie zaprojektowane, aby zapewnić optymalną ilość miejsca dla tworzenia idealnego gniazda makaronu, które można łatwo nakręcić na widelec. Wybierając odpowiedni talerz, pamiętaj, że kształt i rozmiar mają znaczenie - to są twoje narzędzia do tworzenia perfekcyjnych kęsów.

Czy talerze do spagetti są różne od zwykłych talerzy?

Zdecydowanie tak! Talerze do spagetti są zaprojektowane tak, aby umożliwić łatwe nakręcanie makaronu na widelec.

Czy mogę używać talerzy do spagetti do innych potraw?

Oczywiście! Talerze do spagetti są wszechstronne i mogą być używane do serwowania różnych potraw, nie tylko makaronu.

NEWSLETTER
@