Zegar ścienny kwadratowy Metropolis 40x40 cm

Kod produktu: 118 ML
CENA: 853,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Zegar ścienny kwadratowy Metropolis 40x40 cm Incantesimo design Made in Italy. Zegar Metropolis o liniowym, prostym kształcie. Uzyskane dzięki specjalnie dobranym materiałom zestawienia chromatyczne nadają mu bardzo nowoczesny wygląd, grając na przejrzystości i gradacjach metalicznej szarości.

Incantesimo Design to włoska manufaktura, która promuje badania i innowacje jako siłę napędową kreatywności. Współczesny styl zegarów jest wynikiem ciągłych badań w zakresie trendów, kolorów i innowacyjnych materiałów. W połączeniu z zaawansowaną technologią i całkowicie włoską syntezą artystyczną, te zegary są absolutnie oryginalne i elegancko komponują się z każdym rodzajem wnętrza, dodając odrobinę fantazji i designu. Zastosowany główny materiał, metakrylan, jest wyjątkowo przejrzysty i można go barwić szeroką gamą barwników. Jest również niezmienny w czasie i całkowicie nadaje się do recyklingu.

  • Materiał: szkło syntetyczne, tworzywo sztuczne
  • Wymiary: 40 x 40 cm
  • Zasilanie: bateria AA
  • Mechanizm: cichy
  • Wyprodukowany we Włoszech
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Zegar ścienny kwadratowy Metropolis 40x40 cm

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Nowoczesne zegary ścienne i akcesoria do wystroju wnętrz wykonane ręcznie we włoskim stylu i wzornictwie. Z dumą i pasją produkowane we Włoszech.

NEWSLETTER
@