Foka drewniana mała Baby Seal Spring Copenhagen

Kod produktu: 1038
Dostępna ilość: 1 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 225,00 zł
ILOŚĆ: -+

Foka drewniana mała Baby Seal Spring Copenhagen to najmniejsza z dwóch pieczęci Chrestena Sommera. Została zbudowany z myślą o umieszczeniu na parapecie lub komodzie - być może w połączeniu z większą wersją Female Seal - dodając skandynawskiego charakteru, natury i odrobiny duńskiej tradycji projektowej do Twojego salonu, sypialni lub kuchni.

Dodaj odrobinę życia w stylu Nordic

Najbardziej wyjątkową rzeczą drewnianej foczki Baby Seal jest to, że jej głowę można obrócić w dowolnym kierunku. Dodaje to dynamiki postaci i możesz ciągle zmieniać jej ekspresję. To daje swobodę zmiany dynamiki aranżacji wnętrza. Umieszczenie małej foczki obok dużej, daje nieoczekiwane możliwości interakcji między dwiema dekoracjami.

Mała foczka Baby Seal podoba się zarówno dzieciom, jak i dorosłym - w imponujący sposób naśladuje dziką przyrodę na półkuli północnej. Złóż dwie dekoracje razem i dodaj odrobinę nordyckiego życia do swojego domu.

Wysokiej jakości drewniana konstrukcja

Dwie foki są pierwszymi projektami we współpracy z Chrestenem Sommerem. Jest on wyszkolonym budowniczym łodzi, ale dzięki tym dekoracjom wykazuje wyjątkowe wyczucie drewna, które wprowadzi życie i dynamikę do Twojego domu.

W duńskiej tradycji projektowej, wielu projektantów wykorzystało dziką przyrodę krajów nordyckich jako inspirację. Chresten Sommer idzie na ich ścieżkę, ale dodaje swój własny, odrębny styl i wyjątkowy zestaw umiejętności. Kiedy dwie foki leżą obok siebie, wygląda to prawie tak, jak obserwowanie prawdziwych fok na wolności.

Foka mama i mała foka są pierwszorzędnymi przykładami rzemiosła - stolarstwa, które trafia w dziesiątkę z proporcjami. Jest to remake dzikiej przyrody. Ponadto, jest to ręcznie robiony, duński projekt wysokiej jakości.

 • Wysokość: 6 cm
 • Szerokość: 9,6 cm
 • Długość: 12,7 cm
 • Waga: 0,08 kg
 • Materiał: dąb, naturalny kauczuk, zabezpieczone woskiem pszczelim
 • Opakowanie: dekoracyjne pudełko
 • Projektant: Chresten Sommer
 • Uwaga:
  • produkt nie jest zabawką i nie powinien być używany przez małe dzieci;
  • produkt powstaje w ręcznym procesie produkcji, dlatego też poszczególne egzemplarze mogą różnić się między sobą, zawierać widoczne słoje czy drobne niedoskonałości drewna. Nie jest to wada produktu, lecz jego unikalna cecha.
Rozwiń
Produkty powiązane
Zobacz także

Opinie o Foka drewniana mała Baby Seal Spring Copenhagen

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Wyróżnij swoje wnętrze ozdabiając je akcesoriami prosto z Danii. Do kuchni salonu czy na prezent, znajdziesz tu wyjątkowe produkty wykonane z drewna, ręcznie malowane. 

NEWSLETTER
@