Słupki oświetleniowe

Rozwiń
Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Cena
od do

Słupki oświetleniowe do Twojego ogrodu

Praktyczne słupki oświetleniowe wspaniale sprawdzą się w przestrzeni większych oraz mniejszych ogrodów. Dzięki nim można zadbać o efektywne oświetlenie działki, kierując się indywidualnymi oczekiwaniami. Warto zwrócić uwagę na ciekawą estetykę produktów, która przypadnie do gustu najbardziej wymagającym. Poszczególne słupki wyróżniają się nowoczesnym designem, zarówno jeśli chodzi o kształt, jak i kolorystykę.

W ofercie sklepu można także znaleźć eleganckie słupki oświetleniowe do ogrodu, które zadowolą każdego miłośnika klasyki. Słupki oświetleniowe z łatwością można zamontować na dowolnym terenie, aby w ten sposób stworzyć bezpieczny i przytulny ogród.

Oferowane w naszym sklepie modele sprawdzą się zarówno w pobliżu ścieżki, przy garażu czy przy głównej bramie – w zależności od Twoich aktualnych preferencji. Każdy słupek oświetleniowy został wykonany na bazie wytrzymałych metali i tworzyw, dzięki czemu cechuje się doskonałą odpornością na czynniki zewnętrzne – i tym samym przez wiele lat będzie sprawdzał się w swojej podstawowej roli.

Światła słupkowe stanowią element bezpieczeństwa dla większych przestrzeni zewnętrznych i lokalizacji komercyjnych. Często są (choć nie zawsze) niskimi światłami w krajobrazie, które oferują więcej oświetlenia niż mniejsze akcenty lub oświetlenie ścieżek. Od energooszczędnych lampek LED na słupkach po słoneczne lampy słupkowe, znajdziesz tutaj to, czego potrzebujesz.

Gdzie oświetlenie na słupkach działa najlepiej?

Słupki oświetleniowe są wygodne na początku, końcu lub skrzyżowaniu ścieżki dla zapewnienia i zwiększenia bezpieczeństwa oraz wytyczenia kierunku. Ten rodzaj oświetlenia zewnętrznego jest szczególnie ceniony na chodnikach, które są często używane, pomagając w kierowaniu gości tam, gdzie chcesz. Umieszczanie świateł słupkowych w pobliżu interesujących miejsc przyciąga również gości do altan, miejsc do grillowania i niektórych wejść lub drzwi. Niezależnie od rodzaju oświetlenia zewnętrznego, które już posiadasz, oprawy słupkowe będą stanowić doskonałe uzupełnienie wyglądu zewnętrznego domu.

Światło ze słupka w każdym stylu

Oświetlenie słupkowe może pasować do wielu zewnętrznych stylów dekoracyjnych, w tym do country, inspirowanych stylem azjatyckim, nowoczesnych lub współczesnych, a także do przestrzeni zewnętrznych z tradycyjnymi elementami dekoracyjnymi. Spójrz na modele w wielu eleganckich, czystych liniach i nowoczesnych opcjach, które z pewnością stworzą przyjazną obecność na przedzie domu lub podwórku. Jeśli kochasz korzyści związane z efektywnością energetyczną, koniecznie zobacz lampki słupkowe LED.

Jak wybrać najlepsze oświetlenie słupkowe?

Jako zewnętrzne światło akcentujące, będziesz chciał wybrać słupki, które pasują do istniejącego stylu twojej przestrzeni i uzupełnią inne oprawy oświetleniowe w Twoim krajobrazie. Oświetlenie ścieżek lub świateł postojowych wyściełających przejścia lub podjazd uzupełniają światła słupkowe i na podwórku, przekonasz się, że te oprawy słupkowe dobrze współpracują z oświetleniem gruntowym i punktowym. Wybierając dowolny typ oświetlenia zewnętrznego, należy sprawdzić, czy jest ono wymienione na liście IP, co czyni go bezpiecznym do użytku na zewnątrz. Większość świateł słupkowych jest zasilanymi napięciami liniowymi, ale znajdziesz też wiele opcji z niskim napięciem zasilania.

Jeśli podoba Ci się ten wybór nowoczesnego oświetlenia słupkowego, będziesz chciał zobaczyć wszystkie inne dostępne opcje oświetlenia krajobrazu. Oświetlenie otoczenia budynków obejmuje światła do ścieżek, światła naziemne, studni, punktowe i stopniowe, reflektory i wszystkie akcesoria potrzebne do skonfigurowania oświetlenia. Aby uzyskać coś bardziej dekoracyjnego na swoim podwórku, sprawdź wybór latarni ogrodowych. W przeciwieństwie do słupków, światło z laterni jest wyższe i daje możliwość oświetlania większej przestrzeni ogrodów, altan lub patio.

NEWSLETTER
@