Ociekacz do karafek i dekanterów Revolution Peugeot

Kod produktu: PG-240028
Marka: Peugeot
Dostępna ilość: 1 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 119,00 zł
ILOŚĆ: -+

Ociekacz do karafek i dekanterów Revolution Peugeot. To niezwykle pomysłowy i bardzo przydatny gadżet. Użycie jej jest bardzo proste: umytą karafkę należy odwrócić do góry dnem, nałożyć na suszarkę i pozostawić do zupełnego wyschnięcia. Końcówka posiada gumową nakładkę, aby nie porysować dna karafki. Osuszanie bez pozostawiania śladów.

Często trudno jest znaleźć najlepsze miejsce do pozostawienia karafki po czyszczeniu! Peugeot oferuje rozwiązanie do czyszczenia karafki Révolution. Ten osuszacz jest niezbędnym dodatkiem do osuszania karafki bez ryzyka zacieków. Utrzyma karafkę do góry dnem, pozwalając jednocześnie na cyrkulację powietrza wewnątrz, zapewniając idealne suszenie bez pozostawiania śladów. Jego spiralny kształt został zaprojektowany tak, aby był estetyczny, solidny i bardzo stabilny. Jest on jednocześnie wystarczająco duży, aby można go było użyć do dużej karafki.

  • Wysokość: 33 cm
  • Materiał: stal nierdzewna
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Ociekacz do karafek i dekanterów Revolution Peugeot

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Peugeot to znane na całym świecie stalowe mechanizmy do mielenia przypraw, wykonane z najwyższą precyzją. Używane są w najlepszych restauracjach i przez najlepszych szefów kuchni.

NEWSLETTER
@