Butelka termiczna 100% szczelna, grafitowa 0,47 Litra Quick Flip GO Stanley

Kod produktu: 10-09148-025
Marka: Stanley
CENA: 129,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Butelka termiczna 100% szczelna, grafitowa 0,47 Litra Quick Flip GO Stanley. Wykonana z wytrzymałej stali nierdzewnej, dzięki czemu jest bezpieczna w użytkowaniu oraz zachowuje 100% szczelności!

Perfekcyjna butelka podróżna Quick Flip pasuje do większości uchwytów samochodowych na kubki, dzięki czemu można ją przewozić w pojeździe. Izolacja z podwójnymi ściankami utrzymuje temperaturę ulubionego napoju do 7 godzin.

Wytrzymała i trwała! W przeciwieństwie do zwykłych kubków, ta butelka jest produkowana ze stali nierdzewnej 18/8, co oznacza, że ​​jest odporna na uszkodzenia. Wszystko jest wykonane z materiału wolnego od BPA, dzięki czemu Twój napój jest bezpieczny do spożycia.

Nakrętka odporna na wycieki! Jej zamknięcie z dwustopniowym wyzwalaniem sprawia, że ​​ten mały termos podróżny jest odporny na rozlanie i łatwy do użycia jedną ręką. Zamknięcie zostało zaprojektowane z metalowym zatrzaskiem i przyciskiem, który otwiera klapkę na górze. Możesz bez obaw wrzucić ją do swojej torby roboczej. Przy pokrywce znajduje się metalowy uchwyt ułatwiający przenoszenie butelki oraz umożliwiający przypięcie do plecaka.

Łatwa do czyszczenia! Ta butelka ma szeroki otwór, który sprawia, że ​​mycie ręczne jest proste. Wszystkie elementy można również myć w zmywarce, aby ułatwić sprzątanie użytkownikom.

 • Pojemność: 0,47 Litra
 • Średnica: 7,3 cm
 • Wysokość: 20,3 cm
 • Materiał: stal nierdzewna, tworzywo sztuczne wolne od BPA
 • Pasuje do większości uchwytów samochodowych i rowerowych
 • Można myć w zmywarce
 • Utrzymanie temperatur*:
  • niska: 7 godzin
  • lód: 30 godzin

*Podawane pomiary zdolności utrzymania temperatury przez produkt dotyczą pełnego naczynia, nieotwieranego przez określony czas. Korzystanie z niego w jego trakcie wiąże się ze stopniową utratą początkowej temperatury. Aby zoptymalizować działanie termosów i kubków, przed włożeniem do niego właściwych produktów, należy napełnić je gorącą lub zimną wodą i na pięć minut pozostawić w szczelnie zamknięte.

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Butelka termiczna 100% szczelna, grafitowa 0,47 Litra Quick Flip GO Stanley

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Specjalizacją firmy Stanley są profesjonalne, wytrzymałe na najtrudniejsze warunki termosy stalowe o doskonałych parametrach cieplnych. Firma Stanley wynalazła w 1913 roku termos ze stalowym wkładem i od tej pory dzierży palmę pierwszeństwa jeżeli chodzi o jakość ich wykonania.

NEWSLETTER
@