Butelka na wodę dla dzieci SOWA Aveo Aladdin 0,35 Litra

Kod produktu: 10-01101-116
Marka: Aladdin
CENA: 65,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Butelka na wodę dla dzieci SOWA Aveo Aladdin 0,35 Litra. Plastikowa butelka, ale nie jednorazowa. Przeznaczona dla tych, którzy poważnie podchodzą do redukcji plastiku w środowisku i unikają stosowania butelek jednorazowych. Wyprodukowana z nowoczesnego, ekologicznego tworzywa Tritan™ - kopoliester, niezawierającego związku chemicznego BPA - czysty i zdrowy dla Ciebie oraz środowiska. Butelka jest lekka i poręczna, wyposażona w 100% szczelne zamknięcie, wygodny ustnik do picia oraz dodatkowy pasek - uchwyt dla łatwego przenoszenia lub zaczepienia butelki np. o plecak. Szeroki wlew ułatwia napełnianie. Atrakcyjny design sprawia, że idealnie sprawdzi się jako butelka na wodę dla dziecka.

  • Pojemność: 0,35 Litra
  • Średnica: 6,5 cm
  • Wysokość: 19,8 cm
  • Materiał: tworzywo sztuczne Tritan™ wolne od BPA - nie pochłania zapachów, nie rozwijają się na nim drobnoustroje, jest lekki i wytrzymały oraz odporny na uszkodzenia i działania promieni UV; LDPE; PP; silikon
  • Można myć w zmywarce

Uwaga: podczas mycia w zmywarce powstaje agresywne środowisko i nie można zagwarantować trwałości nadruku. Nadruk na butelce może zmienić kolor, teksturę lub całkowicie zniknąć. Nie dotyczy to zakrętki butelki, która nie ma znaczenia w przypadku zmywarki.

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Butelka na wodę dla dzieci SOWA Aveo Aladdin 0,35 Litra

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Dzięki marce Aladdin możesz nie tylko zabrać ze sobą wszędzie ulubioną przekąskę, ale również mieć ją w praktycznym, nowoczesnym opakowaniu. Aladdin to producent wysokiej klasy, nowoczesnych akcesoriów, które zdecydowanie ułatwiają życie.

NEWSLETTER
@