Dozownik bezdotykoway do mydła w pianie simplehuman różowe złoto

Kod produktu: ST1064
Dostępna ilość: 4 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 555,00 zł
ILOŚĆ: -+

Dozownik bezdotykoway do mydła w pianie simplehuman różowe złoto. Najbardziej luksusowy sposób na mycie rąk. Sensorowy dozownik, dzięki czemu nie pozostają na nim żadne zarazki ani smugi. Szybki, precyzyjny czujnik ruchu uruchamia pompę membranową - napowietrzającą, aby dostarczyć odpowiednią ilość bogatej, kremowej, wstępnie spienionej pianki. Podczas przeprowadzonych badań porównujących zużycie mydła w płynie i mydła w pianie wykazano, że mydła w pianie zużywamy o 53% mniej, a zużycie wody spada o 30%.

Aby kontrolować pożądaną ilość mydła, zbliż rękę do czujnika, aby uzyskać trochę mydła i dalej, aby uzyskać więcej. Wodoodporny dla łatwego czyszczenia. Uzupełnianie jest łatwe — wystarczy wyjąć stary wkład i włożyć nowy. Zasilanie akumulatorowe — jedno ładowanie wystarcza na 3 miesiące.

Precyzyjna pompa, która tworzy doskonałą pianę. Opatentowana pompa indukcyjna została specjalnie zaprojektowana do wstrzykiwania odpowiedniej ilości mikropęcherzyków do mydła w celu uzyskania jednolitej, bogatej, gęstej, kremowej pianki.

Idealny dla całej rodziny. Niezależnie od tego, czy Twoje dłonie są duże, czy małe, regulacja objętości dozowania pozwala każdemu członkowi rodziny wybrać odpowiednią ilość mydła — z bliska, aby uzyskać małą porcję, i dalej, aby uzyskać więcej.

  • Pojemność: 295 ml
  • Wysokość: 17 cm
  • Średnica: 7,8 cm
  • Głębokość z wylewką: 12 cm
  • Materiał: stal nierdzewna, tworzywo sztuczne
  • Zasilanie: akumulator litowo-jonowy, ładowany za pomocą dołączonego przewodu z wejściem USB
  • Jedno ładowanie wystarcza na około 3 miesiące działania
  • Brak ładowarki USB w zestawie
  • Producent zaleca stosowanie dedykowanych mydeł w pianie
  • Do zestawu dołączona jest próbka mydła w pianie oraz wkład uzupełniający
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Dozownik bezdotykoway do mydła w pianie simplehuman różowe złoto

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Specjalnością firmy, założonej w 2001 roku przez Franka Yanga, są akcesoria do kuchni i łazienek: ociekacze do naczyń i sztućców, pojemniki na narzędzia kuchenne, dozowniki, kosze na odpadki, kosze na pranie. Zalety takie jak najwyższa jakość materiałów, trwałość, ergonomia, łatwość obsługi i utrzymania zapewniły produktom simplehuman wiele tytułów i wyróżnień, w tym nagrodę Industrial Design Excellence tygodnika BusinessWeek. Motto firmy brzmi: "Nieustannie myślimy jak sprawić, by nasze produkty działały lepiej". Projektanci simplehuman poświęcają wiele czasu obserwacji codziennych prac domowych, starając się, by dzięki ich akcesoriom prace te były prostsze, szybsze i lepiej zorganizowane, a nasze życie - odrobinę łatwiejsze.

NEWSLETTER
@